Главная ×
Главная

На сайте Президента электронных петиций появилась петиция о введении визового режима с РФ

Генри Морган, 12 мая 2017, 17:35

Фото: www.vis-design.com

На сайте официального представительства Президента Украины "Електронні Петиції" появилась петиция о введении визового режима с РФ.

Скорее всего текст, который подал автор петиции, обусловлен недавним принятием соглашения о "Безвизе" для граждан Украины в странах Евросоюза.

Автор статьи считает что принятие визового режима поможет пограничным службам и на много уменьшит трафик нарушителей которые проникают в страну без особого контроля и досмотра, особенно во время введения особого состояния в стране. 

Подписаться под петицией и ознакомиться с ней, Вы можете по этой ССЫЛКЕ.

Текст петиции:

Ввести візовий режим з країною агресором-Російською Федерацією, за для покращення праці прикордонної служби та фільтрування доступу терористів на територію України, особливо на час проведення антитерорестичної операції на Сході країни.
Покращити лояльність усіх дружніх держав введенням візового режиму та сподвигнути цим кроком на більш рішучі кроки, досягнути панування та рішення, над покращенням ситуації в країні та незаконною імміграцією до країни.
Задіяти "прозорі офіси" в видачі документів громадянам, котрі мають родичів або нерухомість на території РФ за такою ж схемою, як і спеціальні пропуска для громадян України що отримували на кордоні Польші, для спрощення перетину державного кордону.
При перетині кордону автоматично буде введений візовий, митний та паспортний контроль - що зменьшить до мінімуму та узнеможливить перетинання людей з вороже налаштованою ціллю, причинити шкоду громадянам України та їх майну, що в свою чергу буде відсіювати постачання контрабандного товару з території РФ та непідконтрольних територій України, проходячи посилений митний контроль.
Залучити до контролю проходження, мотивованих, людей на митниці, які пройшли АТО або службу в ЗСУ або цивільних організаціях, що стоять в черзі в центрах зайнятості та покращити проблему з безробіттям. Встановити гідну зарплатню на нових посадах та забезпечити контрольно пропускні пункти відповідними камерами відео і аудіо фіксуванням, що в свою чергу буде мотивувати як одну так і іншу сторону перетинати кордон саме за законом з дотриманням усіх правил та гідністю.
Створити оперативний штаб, з контролю візового режиму з РФ, та покращувати і вводити новітні провадження за для покращення цієї служби і контролю за усією лінією розмежування України з верогідними напрямками потрапляння до самої країни. Як що буде потрібно, задіяти іноземних професіоналів митних служб держав, котрі мають великий досвід контролю в умовах військової та терористичної загрози, таких кордонів як:США та Мексики; Ватикану; Ізраїлю.

Читать по теме:
В Харькове торжественно подняли флаг Евросоюза и отметили принятие "безвиза"

Смотреть на карте

Справка

Персоны: Порошенко Пётр Алексеевич

5-й Президент Украины

Похожие новости
Комментарии