Главная ×
Главная
×

Сообщение об ошибке

Notice: Undefined index: safe_value в функции tweaks_node_view() (строка 42 в файле /var/www/other/data/www/kharkov.news/sites/all/modules/tweaks/tweaks.module).

Інтернет-голосування до Громадської ради АРМА

Анатолій Таєнко, 08 октября 2017, 23:11

У вівторок відбудеться інтернет-голосування до Громадської ради АРМА

У вівторок, 10 жовтня, усі громадяни, які проживають на території України зможуть проголосувати за кандидатів до складу Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Відповідно до Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»,  Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.

Для забезпечення громадського контролю за діяльністю Національного агентства формується  Громадська рада при Національному агентстві. Порядок організації та проведення конкурсу з формування Громадської ради при Національному агентстві визначається постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 р. № 86.

10 жовтня 2017 року в період з 9-00 до 21-00 години через офіційний веб-сайт Національного агентства (www.arma.gov.ua) буде проведено відкрите рейтингове інтернет-голосування з формування персонального складу Громадської ради. Участь в інтернет-голосуванні може взяти будь-який громадянин, який проживає на території України та проголосувати не більш як за дев’ять кандидатів. Обраними до Громадської ради за результатами інтернет-голосування вважаються дев’ять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

Серед кандидатів, які  допускаються до участі в інтернет-голосуванні шість осіб є адвокатами - членами Національної асоціації адвокатів України, які висуваються громадськими об’єднаннями, а саме:

Білоус Василь Васильович - Громадська спілка «Харківська громадська люстраційна палата»;

Кальченко Сергій Вітальович -  Громадська організація «Всеукраїнська Організація «Українська асоціація фахівців із залучення інвестицій «ПРОІНВЕСТ» ;

Тарасенко Анатолій Володимирович - Громадська організація «Відкрита Україна» ;

Татарин Вікторія Миколаївна - Волинська обласна громадська організація «Інваволинь-нова»; Громадська організація «Автомобільний клуб інвалідів поршень Волині»;

Федоров Олег Володимирович - Громадська організація «Антикорупційний штаб»;

Чобітько Ігор Вікторович - Громадська організація «Об’єднання адвокатів Харківська обласна колегія адвокатів» .

Це свідчить про активну громадську позицію  адвокатів в процесі здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади.  

Формування складу Громадської ради при Національному агентстві  повинно забезпечуватись кваліфікованими фахівцями. З метою забезпечення здійснення захисту прав та свобод людини та громадянина на професійній основі запрошуємо всіх адвокатів України підтримати особистою участю в інтернет-голосуванні вищевказаних кандидатів до складу Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Похожие новости
Комментарии