Татьяна Егорова-Луценко: Мы заинтересованы в расширении сотрудничества с международными партнерами

Глава Харьковского областного совета Татьяна Егорова-Луценко встретилась с почетным консулом Азербайджанской Республики в г. Харьков Афганом Салмановым.

В ходе встречи, в которой также принял участие глава Харьковской ОГА Олег Синегубов, обсудили перспективные направления дальнейшего сотрудничества.

«Продолжаем развивать сотрудничество в экономической и гуманитарной сферах. Есть ряд перспективных направлений взаимодействия Харьковщины с регионами Азербайджана. Харьковский областной совет всегда открыт для международных партнеров и готов поддержать все инициативы, способствующие развитию нашего региона», - сказала Татьяна Егорова-Луценко.

В свою очередь, почетный консул Азербайджанской Республики в г. Харьков Афган Салманов отметил важность продолжения сотрудничества и укрепления межрегиональных отношений.

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Похожие новости

Комментарии

Добавить комментарий

Госгеокадастр представит основную обновленную государственную топографическую карту

Початок заходу 27 січня о 10:00 год на відкритій онлайн ZOOM-конференції на тему “Роль та місце основної державної топографічної карти масштабу 1:50 000 для реалізації національної інфраструктури геопросторових даних”.

Під час конференції презентують особливості створення та оновлення основної державної топографічної карти, можливості її використання та практичного застосування у майбутньому.

До участі у заході запрошуються представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та фахівці у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

Долучитись до онлайн Zoom-конференції можна за посиланням.

Нагадаємо, в рамках реалізації проекту з Картографічною службою Королівства Норвегія «Карти для сприяння належному управлінню землями в Україні» Держгеокадастр протягом 2018-2021 років працював над створенням (оновлення) цифрової топографічної карти масштабу 1:50 000 та бази топографічних даних на територію України.

Надання доступу користувачам та використання ними Основної державної топографічної карти забезпечить єдину картографічну основу для держателів геопросторових даних на центральному та місцевому рівні. Це дозволить уникнути несумісності картографічної основи та сприятиме створенню наборів геопросторових даних та їх інтеграції в національну інфраструктуру геопросторових даних.

Передбачається, що майбутньому Держгеокадастр здійснюватиме топографічний моніторинг карти, що дасть можливість використовувати її як надійне, офіційне, державне джерело топографічних даних для всієї території України, у тому числі для територіальних громад.

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Похожие новости