Открыт прием заявок на получение стипендии им. Лейна Киркланда

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда 2022/23 підтримує індивідуальний розвиток молодих, цілеспрямованих громадян.

Програма передбачає:

2 семестри навчання в одному з 5 польських академічних центрів (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін);

як мінімум, 2-х тижневе професійне стажування в державних, приватних та громадських організаціях

а також тренінги та майстер-класи.

Стипендія надаватиметься молодим лідерам і фахівцям з вищою освітою, зацікавленим у розвиткові демократії, ринкової економіки та громадянського суспільства в своїх країнах і регіоні.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

Для подачі заявок запрошуються кандидати, які мають намір повернутися в свою країну після закінчення стипендіальної програми, щоб реалізувати стипендіальний проєкт і впроваджувати отримані в рамках стипендії знання. 

Детальний опис Програми, а також інструкцію заповнення заявки можна прочитати на сайті www.kirkland.edu.pl або звернувшись електронною поштою до співробітників Програми.

Заявку потрібно заповнити у режимі онлайн. Після заповнення онлайн-заявки слід роздрукувати видану системою сторінку з інформацією, що підтверджує отримання заявки. Сторінку потрібно підписати, і разом з актуальною фотографією, що додається, відсканувати і відправити електронною поштою разом із двома рекомендаційними листами та копією диплома про закінчення навчання на наступну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Строк подання заявок на Стипендію ім. Лейна Кіркланда 2022/2023 закінчується: 01 березня 2022 р.

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Похожие новости

Комментарии

Добавить комментарий

Госгеокадастр представит основную обновленную государственную топографическую карту

Початок заходу 27 січня о 10:00 год на відкритій онлайн ZOOM-конференції на тему “Роль та місце основної державної топографічної карти масштабу 1:50 000 для реалізації національної інфраструктури геопросторових даних”.

Під час конференції презентують особливості створення та оновлення основної державної топографічної карти, можливості її використання та практичного застосування у майбутньому.

До участі у заході запрошуються представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та фахівці у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

Долучитись до онлайн Zoom-конференції можна за посиланням.

Нагадаємо, в рамках реалізації проекту з Картографічною службою Королівства Норвегія «Карти для сприяння належному управлінню землями в Україні» Держгеокадастр протягом 2018-2021 років працював над створенням (оновлення) цифрової топографічної карти масштабу 1:50 000 та бази топографічних даних на територію України.

Надання доступу користувачам та використання ними Основної державної топографічної карти забезпечить єдину картографічну основу для держателів геопросторових даних на центральному та місцевому рівні. Це дозволить уникнути несумісності картографічної основи та сприятиме створенню наборів геопросторових даних та їх інтеграції в національну інфраструктуру геопросторових даних.

Передбачається, що майбутньому Держгеокадастр здійснюватиме топографічний моніторинг карти, що дасть можливість використовувати її як надійне, офіційне, державне джерело топографічних даних для всієї території України, у тому числі для територіальних громад.

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Похожие новости