Общественная организация "Зеленая Волна" объявляет всеукраинский конкурс

Громадська організація «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» оголошує офіційний старт всеукраїнського конкурсу пілотних громад на участь у проєкті «Прозора та партисипативна система інвентаризації зелених зон в Україні: iTree4UA».

Кінцевий термін для подання заповнених анкет-заявок 28.02.2022 року.

Проєкт спрямований на впровадження інструменту   i-Tree Eco (США) для повноцінного використання в усіх громадах України. 

Інструмент покликаний сприяти оцінці екосистемних послуг дерев у кількісному та грошовому виразі. В результаті впровадження діяльності проєкту будуть створені передумови для запуску інтерактивної та прозорої системи інвентаризації дерев в ОТГ України на основі технологій i-Tree. 

Реалізація проєкту відбувається на національному рівні з пілотними проєктами інвентаризації у пілотних громадах-партнерах, які визначаються шляхом проведення конкурсного відбору. 

За результатами конкурсного відбору визначається не менше трьох пілотних громад в різних регіонах України, які отримають субгрант (безповоротну фінансову допомогу) у розмірі 5000 (п’ять тисяч) доларів США у гривневому еквіваленті за курсом НБУ на момент перерахування коштів. 

Виконується ГО «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» (Київ) за фінансової підтримки US Forestry Service International Programs у партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку Карпатського регіону «FORZA» (Ужгород) та Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США).

Для об’єднаних територіальних громад, які:

представляють різні регіони України (Схід, Захід, Південь та Центрально-північний регіон);

об’єднують населені пункти різного типу (село, селище міського типу, місто);

мають активну налагоджену міжсекторальну співпрацю (місцева влада, бізнеси, громадський сектор тощо);

додатково вітається наявність затверджених програмних документів щодо поводження з зеленими насадженнями та/або впроваджена інтерактивна (відкрита для громадськості) система інвентаризації зелених насаджень в принаймні одному населеному пункті громади.

Долучитися до конкурсу:

УВАЖНО ознайомитися з Положенням про проведення конкурсного відбору на офіційному сайті ГО УЕК «Зелена Хвиля»;

заповнити анкету-заявку, посилання на яку міститься у Положенні;

надіслати необхідні додатки до анкети (листи підтримки та додаткові документи) в електронному вигляді на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

З усіх питань, що стосуються участі у конкурсному відборі проєкту звертайтеся на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Більше про конкурс на сайті ГО УЕК «Зелена Хвиля».

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Похожие новости

Комментарии

Добавить комментарий

Пленарное заседание XI сессии Харьковского областного совета перенесено. Дата и время проведения будут определены дополнительно

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від 28 лютого 2022 року                                                        № 30

 

 Про внесення змін до розпорядження

голови обласної ради від 07 лютого

2022 року № 19 «Про скликання

ХІ сесії обласної ради VІІІ скликання»

(зі змінами)

 Відповідно до Указу Президента України № 64/2022 від 24 лютого 2022 року «Про введення воєнного стану в Україні» у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Харківської обласної ради VІІІ скликання:

    «2. Провести пленарне засідання XІ сесії обласної ради в залі засідань Будинку рад (м. Харків, вул. Сумська, 64).

Дату і час проведення пленарного засідання буде визначено додатково».

 

Голова обласної ради                                  Тетяна ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО

 

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Похожие новости