LEADx 2021 принимает заявки на участие

IWPR повідомляє про запуск LEADx 2021, який відбудеться онлайн з 07 по 18 лютого 2022 року.

Цифровий LEADx 2021 року буде зосереджено на зміцненні навичок ведення переговорів і лідерства в період кризи. Вищі керівники з уряду, громадянського суспільства, медіа, корпоративного та освітнього секторів мають найкращі можливості для подання заявок.

Ми пропонуємо учасникам можливість зустрітися з видатними фахівцями Школи права та дипломатії Флетчера, Університету Тафтса та провідних міжнародних організацій світу.

Учасники матимуть можливість поговорити з керівниками Meta на тему боротьби з дезінформацією та скоординованою недостовірною поведінкою, а також дізнатись про переговори та прийняття рішень в умовах невизначеності.

LEADx запрошує топ-менеджерів, юридичних та політиків, журналістів та підприємців.

Подати заявку можуть учасники з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України.

Процес відбору буде конкурсним і буде прийнято лише двадцять п’ять учасників. Прийняті відвідуватимуть усі заняття безкоштовно.

Заявки приймаються до 15:00 (CET) до 24 січня 2022 року.

LEADx є частиною більшого регіонального проекту Amplify, Verify, Engage: Information for Democratization and Good Governance (AVE), що фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії та реалізується Інститутом повідомлень про війну та мир (IWPR) у партнерстві з Школа права та дипломатії Флетчера.

Заповнити заявку можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8-RqRMtPt6Fxsjg9PfnCN7qaXB_k_vWhVCopVa2LXehUCpQ/viewform

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Похожие новости

Комментарии

Добавить комментарий

Пленарное заседание XI сессии Харьковского областного совета перенесено. Дата и время проведения будут определены дополнительно

УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

Від 28 лютого 2022 року                                                        № 30

 

 Про внесення змін до розпорядження

голови обласної ради від 07 лютого

2022 року № 19 «Про скликання

ХІ сесії обласної ради VІІІ скликання»

(зі змінами)

 Відповідно до Указу Президента України № 64/2022 від 24 лютого 2022 року «Про введення воєнного стану в Україні» у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, керуючись статтями 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Харківської обласної ради VІІІ скликання:

    «2. Провести пленарне засідання XІ сесії обласної ради в залі засідань Будинку рад (м. Харків, вул. Сумська, 64).

Дату і час проведення пленарного засідання буде визначено додатково».

 

Голова обласної ради                                  Тетяна ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО

 

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Похожие новости