LEADx 2021 принимает заявки на участие

IWPR повідомляє про запуск LEADx 2021, який відбудеться онлайн з 07 по 18 лютого 2022 року.

Цифровий LEADx 2021 року буде зосереджено на зміцненні навичок ведення переговорів і лідерства в період кризи. Вищі керівники з уряду, громадянського суспільства, медіа, корпоративного та освітнього секторів мають найкращі можливості для подання заявок.

Ми пропонуємо учасникам можливість зустрітися з видатними фахівцями Школи права та дипломатії Флетчера, Університету Тафтса та провідних міжнародних організацій світу.

Учасники матимуть можливість поговорити з керівниками Meta на тему боротьби з дезінформацією та скоординованою недостовірною поведінкою, а також дізнатись про переговори та прийняття рішень в умовах невизначеності.

LEADx запрошує топ-менеджерів, юридичних та політиків, журналістів та підприємців.

Подати заявку можуть учасники з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України.

Процес відбору буде конкурсним і буде прийнято лише двадцять п’ять учасників. Прийняті відвідуватимуть усі заняття безкоштовно.

Заявки приймаються до 15:00 (CET) до 24 січня 2022 року.

LEADx є частиною більшого регіонального проекту Amplify, Verify, Engage: Information for Democratization and Good Governance (AVE), що фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії та реалізується Інститутом повідомлень про війну та мир (IWPR) у партнерстві з Школа права та дипломатії Флетчера.

Заповнити заявку можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8-RqRMtPt6Fxsjg9PfnCN7qaXB_k_vWhVCopVa2LXehUCpQ/viewform

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Похожие новости

Комментарии

Добавить комментарий

Госгеокадастр представит основную обновленную государственную топографическую карту

Початок заходу 27 січня о 10:00 год на відкритій онлайн ZOOM-конференції на тему “Роль та місце основної державної топографічної карти масштабу 1:50 000 для реалізації національної інфраструктури геопросторових даних”.

Під час конференції презентують особливості створення та оновлення основної державної топографічної карти, можливості її використання та практичного застосування у майбутньому.

До участі у заході запрошуються представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та фахівці у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

Долучитись до онлайн Zoom-конференції можна за посиланням.

Нагадаємо, в рамках реалізації проекту з Картографічною службою Королівства Норвегія «Карти для сприяння належному управлінню землями в Україні» Держгеокадастр протягом 2018-2021 років працював над створенням (оновлення) цифрової топографічної карти масштабу 1:50 000 та бази топографічних даних на територію України.

Надання доступу користувачам та використання ними Основної державної топографічної карти забезпечить єдину картографічну основу для держателів геопросторових даних на центральному та місцевому рівні. Це дозволить уникнути несумісності картографічної основи та сприятиме створенню наборів геопросторових даних та їх інтеграції в національну інфраструктуру геопросторових даних.

Передбачається, що майбутньому Держгеокадастр здійснюватиме топографічний моніторинг карти, що дасть можливість використовувати її як надійне, офіційне, державне джерело топографічних даних для всієї території України, у тому числі для територіальних громад.

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Похожие новости