Україна очікує судові засідання щодо обрання запобіжного заходу Петру Порошенку і арешту його майна

Ці судові засідання можуть відбутися як традиційно за участі обвинуваченого, який повернеться в країну і буде доставлений до суду для вислуховування прийнятого рішення, а можуть пройти в режимі відеоконференції як у першій, так і у всіх інших інстанціях до Європейського суду з прав людини включно. Останній вариант розгляду всіх без винятку питань досудового розслідування кримінальної справи під час пандемії коронавірусу є найкращим з огляду на його антикорупційний, антиковідний та антиколоніальний результат і значну відпрацьованість його в Україні саме судовою гілкою влади.

Порошенко був першим Президентом, ба більше, першою публічною особою, яка приймала участь у судовому засіданні по кримінальній справі поза  приміщенням суду. Ця спроба отримала свій судовий прецедент і масове дублювання в судах держави, а також інтенсивний розвиток, який географічно охопив не лише Європу як найближчу до нас безвізову територію, але і всі континенти з різними правовими системами, технічною і програмною готовністю і прийняттям чи не прийняттям дистанційних судових проваджень.

Звичайно ж особа без будь-якого імунітету може і, скоріше за все, повернеться до країни і буде змушена підкоритися правоохоронним органам, які виконають наказ про доставку підозрюваного до приміщення суду. Сам Петро Порошенко може прийняти рішення про перебування під вартою як невідворотньої події у своєму житті і стати в ряд відчайдушних, але не мудрих політиків, як от  Навальний чи Саакашвілі.

Неурядова судова адміністрація заявляє, що для проведення засідань в режимі відеоконференцій депутата українського парламенту готова надати організаційні, технічні і адміністративні засоби для безперешкодних, стабільних та цілодобових сеансів зв'язку з будь-яким суддею чи колегією суддів Держави. Закликаємо скористатись сучасним способом безпосередньої участі Порошенка у судових засіданнях для отримання правового рішення по всім судовим питанням до вступу цих рішень у законну силу.

Звертаємося до осіб, які мають можливість приймати участь у судових засіданнях за законом чи за рішенням суду приєднатися до дистанційного розгляду справи і, таким чином, запобігти звинувачення суду в упередженості до учасників процесу, які будуть знаходитись на відстані від приміщення, де буде перебувати Високий Суд. Одночасно гарантуємо, що в разі трансляції таких відкритих процесів надамо засобам масової інформації повну і нередаговану версію сеансів зв'язку з усіма учасниками засідань. Запис підготовки до засідань, копії цифрових документів, які нададуть учасники засідання, будуть розповсюджені без попереднього узгодження із зацікавленими сторонами.

Підозрюваний, його адвокати, а також сторона обвинувачення може скористатись різдвяними опціями Приватного Палацу Правосуддя (м. Харків) до кінця цього тижня. Для активації свого статусу всі зацікавлені можуть здійснити реєстрацію в системі ataka.ua через соціальні мережі або одним із платних способів.

Екзамен на європейськість судова система України повинна пройти в режимі відеоконференції на очах мільйонів спостерігачів.

Похожие новости

Комментарии

Добавить комментарий