Главная ×
Главная

ХОДА: Філософія бариг і філософ Сковорода

Олександр Ружанський, 11 апреля 2017, 19:55

Фото: facebook

або історія про комуністично-корупційний суботник працівників ХОДА в картинках

Минулої суботи, 8 квітня, по всій країні відбувся суботник, присвячений Дню довкілля.

На сайті Харківської облдержадміністрації відзвітовано, як співробітники цієї головної державної установи області в єдиному, примусово-добровільному пориві вийшли саджати дерева і прибирати неприбране на Меморіалі пам’яті жертвам голодомору.

Втім, Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА окремо попрацював на прибиранні території історичної пам’ятки Харківщини - Тропа Сковороди, про що  радісно повідомила на своїй сторінці у ФБ керівник цього департаменту Вікторія Белявцева.

Виглядає все це дійство вельми екологічно, історично і патріотично: тут тобі і духовне єднання, і творче та робоче натхнення, і пам’ятка історична в наявності. А ще це все безкорисливо!  Суботник же ж.  Тобто, маємо всі принади саможертовного патріота в особі Вікторії Володимирівни Белявцевої. І в особі її чоловіка також. Тому що чоловік її, Михайло Белявцев, якого нещодавно було призначено начальником Управління оборонної і мобілізаційної роботи ХОДА, теж вивіз своїх підлеглих на прибирання Тропи  Сковороди.

Тільки все це насправді повна муйня. Бо якщо і є якесь справжнє духовне єднання у  подружжя Белявцевих, то, перш за все, з баблом. А ще співвласницю концерну “Райський Уголок” Вікторію Белявцеву, в дівоцтві - Полозкову, і колишнього даїшника, полковника міліції Михайла Белявцева поєднує дружба з власником розважального комплексу “Сковорода” Ігорем Васехою. Теж колишнім міліціянтом і бувшим начальником відділу боротьби з організованою злочинністю Управління внутрішніх справ на Південній залізниці.  

 

І ось головне!

Прибирати Белявцови притягли своїх підлеглих не історичні місця, пов’язані з Григорієм Сковородою, а територію розважального комплексу “Сковорода” з рестораном, номерами і рибалкою.  Фактично,  суботник був присвячений підготовці цього комплексу до відкриття нового сезону.

Власне, автентична цим місцям назва ресторану комерсантами хитро була прив’язана до Григорія Сковороди, а вся територія комплексу і навколо нього, включаючи Тропу Сковороди, віддана комерційним структурам Васехи в аренду на 49 років. І саме ці структури зобов’язані підтримувати в належному стані і охайному вигляді історичну Сковородинівську пам’ятку.

Щоб не було сумнівів в тому,  що держслужбовців головної державної установи області привезли прибирати те, про що повинні дбати приватні власники мегакоштовного, фешенебельного розважального закладу, публікую фото, які частково надіслані мені небайдужими громадянами, а частково узяті з сайту Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, де Вікторія Белявцева хизувалася своїми досягненнями на благо комерційної структури під прикриттям любові до природи і філософії Григорія Сковороди.

Фото держприбиральників на чолі з В. Белявцевою біля Джерела ім. Г.С. Сковороди. 

А це скрін відео з сайту ресторана “Сковорода”, в якому це джерело позиціонується як ландшафтна особливість даного приватного комплексу.

Проте, чомусь прибирають джерело і навколишнє середовище вже три роки поспіль, як заявляє сама пані Белявцева, співробітники ХОДА, а не працівники цього комплексу.

Ще один скрін, на якому видно, що рекламується приватний розважальний комплекс “Сковорода” разом з Джерелом ім. Г.С. Сковороди, яке прибирати приїжджають  представники органу державної влади.

Автобус, який возив держслужбовців з Харкова від будівлі Держпрому до селища Бабаї, де розташований комплекс “Сковорода”. Транспортний засіб був примусово оплачений учасниками Дня довкілля. Довкілля Ігора Васехи.

Автівка начальника Управління оборонної і мобілізаційної роботи Харківської облдержадміністрації Михайла Белявцева. Toyota Highlander 2011 р. на парковці ресторана “Сковорода” під час “суботника”. Наші "боярє" разом з холопами в автобусах на суботники не їздять.

Отримання прибирального інвентарю в адміністрації розважального закладу.  Де поділися в цей день штатні прибиральники розважального комплексу - невідомо.

«Arbeit macht frei!» Власник приватного кабака Васеха (вказаний білою стрілкою) визначає фронт і об’єм добровільних робіт державним службовцям на території свого закладу.

Безоплатна, державна рабсила в процесі виконання трудових зобов’язань перед комерсантами прямо на території розважального комплексу “Сковорода”. Чоловік у синіх штанях - пан Белявцев, роздає корм своїм кріпакам.

Ударник "безоплатного труда" розчищає узбережжя невеличкого водоймища. Скоро відкриття сезону й рибалкам нічого не повинно заважати ловити форель у “Сковороді”. За гроші.

- А где народ?!

- Народ в поле!

 

Ось така фотоісторія. Працівники ХОДА, було, розповіли мені, що цей ексклюзивний заклад елітного громадського харчування навіть спромігся їх погодувати,  на що я відповів щось, типу того, що слава богу,  вони хоч за їжу попрацювали на приватний бізнес.  Проте, майже одразу з’ясувалося, що їх обід у вигляді звареної каші був проплачений  ними самими із власної кишені разом з оплатою автобусу у розрахунку 100 гривень "на лицо" за один трудодень.

Як на мене, треба було ще гривень по 200 зібрати з кожного учасника цього свята вільної праці. Просто за можливість поприбирати в історичних місцях, наданих в оренду приватним, комерційним підприємствам. А чому ні?  Нєдоработочка.

А взагалі-то, це все повна мерзенність.  Всеукраїнський суботник?  Акція “За чисте довкілля” ?  А чому співробітників ХОДА їх керівництво не привезли прибирати дитячій садочок ? Чи,  наприклад, лікарню? Якого біса їх змусили наводити порядок на території заміського елітного кабака і навколо нього, якщо це прямий обов'язок  самого кабака?  Це навіть не говорячи про те, що працівники розважального комплексу “Сковорода” могли й самі вийти на суботник по прибиранню своєї і навколишньої території. А може у колишнього борця з оргзлочинністю і доларового мільйонера Васехи немає грошей заплатити за наведення порядку в тому місці, яке приносить йому мільйони?

Нікому не здається, що такий суботник - це взагалі корупція?  Мені, наприклад, здається. Більше того, я впевнений в цьому, виходячи з наведених обставин.

Корупція, яка у своєму світоглядному підгрунті має філософію бариги. Це коли з гівна пінки і ще й жаба давить за копійчину. Наш випадок, коротше.

Хоча, може в такий спосіб пані Белявцева виконує свою функцію підвищення конкурентоспроможності регіону?  Саме так називається її департамент?

Чи це тренінг мобілізації, за яку тепер в Облдержадміністрації відповідає її чоловік?

І що це за нововведення в ХОДА - сімейні клани на керівних посадах? Що скажете, пані  Світлична? (Голова ХОДА, якщо хто не знає.)

Давайте вже самого батька Вікторії Белявцевої,  Володимира Полозкова, президента концерну “Райский уголок”, колишнього регіонала, а зараз перефарбованого у патріота депутата Харківської міської ради від президентської партії “Солідарність” теж в ХОДА призначимо?  Бо чимось таким в цьому державному органі влади мабуть помазано, що  родинам з мільйонними статками дуже хочеться там працювати, а пан Полозков якось в ХОДА ще не повністю прі дєлах.

І ще.  Оскільки вся ця відверта ганьба з суботником на сайті Департаменту підвищення конкурентоспроможності ХОДА у природний для діючої влади, лицемірний і дволикий спосіб,  була освячена посиланнями на Григорія Сковороду, я теж вдамся до цитування великого українського філософа:

“О, коли б ми в ганебних справах були такі ж соромливі і боязкі, як це часто ми буваємо боязкі і хибно соромливі у порядних вчинках!”

P. S.  Далі буде. Це ще не кінець історії.

 

Редакция: и сама тропа (если кому-то интересно) на видео:

 

Смотреть на карте

Справка

Организации: Харьковская Областная Государственная Администрация

Харьков, Шевченковский р-н, Сумская, 64

Персоны: Ружанский Александр Владимирович

Юрист

Белявцева Виктория Владимировна

директор департамента Харьковской ОДА

Похожие новости
Комментарии