Главная ×
Главная

В Харькове похищали журналистку. Оказалось, её «хотели» «пригласить» на «беседу» в Немышлянский РОВД

Иван Одностроев, 10 мая 2018, 4:03

Фото: facebook

Как в Харькове журналистку похищали... А точнее, как выяснилось - на "беседу" в РОВД "приглашали"

Утро, 9 мая 2018 года началось для харьковской журналистки Анны Прокошевой весьма необычно. Еще с вечера она запланировала быть на мероприятиях посвященных памяти погибших во Второй мировой войне с профессиональными целями. Однако, жизнь, а точнее – следователь Немышлянского РОВД по фамилии Ломакин внесли свои коррективы.

Как описала сама журналистка свои «приключения» на своей странице в социальной сети Facebook:

«Хочете побачити під своєю квартирою поліцейських - напишіть допис про повалення Жукова. І я серйозно. Якою ж дивовижною виявляється оперативність реагування нашої поліції в справах, пов'язаних з особистою, хоч і абсурдною, вказівкою луДшого мера. У нас в місті ж немає інших проблем, окрім вишукування попід під'їздами людей для запрошення на візит до слідчого у справі повалення пам'ятника Жукова. А з тим, що я проживаю на зйомній квартирі в місті, такій швидкості і якості пошуку осіб нашої системи МВС взагалі можна позаздрити. Ці б якості застосовувати у справді важливих та доленосних справах. Але про що я » - написала Анна Прокошева 8 мая.

А уже утром 9 мая (ну, Вы же поняли - День Победы) в её профиле появился новый пост:

«Історія продовжується, прямо зараз знаходжуся в Немишлянському райвідділку за повісткою, виданою годиною пізніше. Як і вчора, під будинком на мене чекали вже дві машини і 6 осіб, які в дусі ХТЗшної манери "девушка, можно вас на секундочку" почали спершу гнатися, а потім показувати посвідчення працівників МВС. У добровільно-примусовому порядку довелося послідувати за ними (хоча адвоката мого Анатолія Тарасенко, по телефону слідчий Ломакін запевняв, що я сама прийшла до них в райвідділок), чим же ще займатися вихідними ранками. В дорозі до райвідділку довелося послухати захоплюючі розповіді, як раніше було краще і міліцію поважали та боялися, в супроводі різноманітних питань "чисто зі спортивного інтересу", починаючи з "то в якій ти квартирі живеш, а куди ти збиралася" (на меморіал? капості робити? ну не знаю, пам'ятники валити?), закінчуючи "де працюєш", "заміж збираєшся?". Наразі сиджу жива здорова, фізичної сили до мене не застосовували, чекаю адвоката. Знаю інформацію, що за цією ж справою в якихось кімнатах неподалік мене теж знаходяться активісти. І так, шановні журналісти, остерігайтеся на всяк випадок, судячи з почутого, працівники поліції не надто розцінюють вашу роботу фотографування і т.д. Хоча про що я, в принципі це логічно», - написала позднее Анна.

 После более чем 4 (!!! четырех) часового пребывания в Немышлянском РОВД, к счастью – уже с адвокатом, молодую девушку отпустили:

 «Нарешті вийшли з райвідділку, НАДЗВИЧАЙНО ДЯКУЮ всім за підтримку. В кінці хоч виявилося, що я по справі іду свідком, а не як в попередній повістці ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ (2 машини, 6 осіб для виклику людини на ознайомлення)», - этим текстом Анна Прокошева по сути подвела итог целого дня – Дня Победы, для нее и её адвоката Анатолия Тарасенко.

Портал Кharkov.news обязательно продолжит следить за этим делом, поскольку следующий допрос свидетельницы Анны Прокошевой был назначен следователем буквально на днях.

Похожие новости

20.01.2019, 14:51 / Происшествия

Что было в Харькове год назад?
Комментарии