Главная ×
Главная

Триває призовна кампанія на строкову службу

Иван Одностроев, 14 мая 2018, 8:11

Фото: Харківській обласний військовий комісаріат

Із 2 квітня до 31 травня, згідно з президентським указом, триває весняна призовна кампанія на строкову військову службу. Чергова команда новобранців загальною чисельністю біля 70 осіб направлена до місць постійної дислокації військових підрозділів. Усього ж з початку призову понад 800 мешканців Харківщини віком від 20 до 27 років стали до лав Збройних сил України та інших військових формувань.

До переваг строкової військової служби, які б спонукали юнаків отримати статус військовослужбовця, слід віднести те, що за призваними працівниками на весь час проходження служби зберігаються місце роботи, посада й середній заробіток, строковики перебувають на повному державному утриманні й час проходження служби зараховується до стажу роботи. Принциповим також є той факт, що військовослужбовці строкової служби не залучаються до бойових дій на сході України.

"Зараз військкомати уже на 60 %виконали завдання весняного призову. До кінця травня ми сформуємо щекілька команд і, таким чином, доведемо чисельність призваних на строкову службу до 1400 осіб", - говорить військовий комісар Харківської області Юрій Калгушкін

Не дивлячись на те, що традиційно перед Харківщиною ставляться найвищі в Україні планові завдання щодо призову строковиків, у військкоматів регіону є всі підстави й можливості, щоб їх виконати.

Читать по теме:
Облвоенкомат выполнил план по набору контрактников

Справка

Организации: Харьковский областной военный комиссариат

Харьков, Холодногорский р-н, Коцарская, 56

Похожие новости
Комментарии