Главная ×
Главная

Патриот требует справедливости в суде

Александр Кузьменко, 15 мая 2018, 14:37

Фото: Александр Кузьменко

В Червонозаводском районном суде города Харькова прошло судебное заседание по обращению журналиста, преподавателя, а сейчас и военнослужащего, кандидата филологических наук Александра Кухаренко. Корреспондент Кharkov.news побывал на этом судебном заседании и поговорил с участниками процесса о его сути.

У стороны, которая требует правосудия по этому делу, были свои аргументы.

«Все просто – була справа, і – немає справи. Була справа проти трьох осіб – прокурора, адвоката та судді… Тепер – немає справи проти трьох осіб. Чому? Тому що, якась слідча, яка не зібрала ніяких документів, не взяла жодних пояснень, на сьогоднішній день приймає рішення, що те, що раніше було зареєстровано судом – не має жодного значення, ні для Закону, ні для кримінального провадження. Вони просто закрили справу – лише одним документом, вони просто закрили все те, що їх суд зобов’язав розслідувати. Виходить, що рішення місцевої прокуратури, вище за рішення суду. Подивимось, що на це скаже суд», - рассказал адвокат истца Анатолий Тарасенко.

Вся суть нынешнего дела, в том, что как нам рассказали истцы, в том, что было дело в прокуратуре – возбужденное решением суда, про то, что судья с прокурором, вместе с назначенным судьей государственным защитником - решила рассматривать дело без второй стороны, с нарушением прав второй стороны.

О чем нам и рассказал инициатор судебного заседания в Червонозаводском районном суде города Харькова.

«Перший раз я перебував у військовому госпіталі після операції, другий раз – вже була написана заява на відвід судді – вже було призначене засідання та визначений суддя, який би розглядав це питання, але вона все одно призначила засідання по моїй справі. Від прокуратури ми довгий час отримували відписки, але півроку тому суд задовольнив наше клопотання, та зобов’язав прокуратуру відкрити кримінальне провадження. Прокуратура півроку цим займалася і закрила це провадження – з формулювання, що не знайдено складу злочину. Ми намагаємося це оскаржити та опротестувати, і клопочемо про повернення цієї справи до слідчих прокуратури. Чим далі, тим більше у мене складається враження, від відписки до відписки, і я зараз на суді заявив -  що прокуратура це злочинна організація, яка розслідує ті справи, які були фальсифіковані нею, і не хоче розслідувати ті справи, які дісно містять у собі кримінал. Будь –яка інституція це є люди, а люди у тій інституції працюють у тому напрямку», - высказался после судебного заседания корреспонденту Кharkov.news инициатор данного рассмотрения Александр Кухаренко.

К сожалению, поговорить с представительницей прокуратуры у нас не вышло. Поэтому, её аргументы прозвучат уже в следующем судебном заседании по этому делу.

Читать по теме:
Менеджеров Криворожстали будут судить за увольнение призванных в АТО

Похожие новости
Комментарии