Главная ×
Главная

Інтернет-голосування до Громради АРМА

10
октября 2017

Начало:
в 06:00

У вівторок, 10 жовтня, усі громадяни, які проживають на території України зможуть проголосувати за кандидатів до складу Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Відповідно до Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»,  Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.

Для забезпечення громадського контролю за діяльністю Національного агентства формується  Громадська рада при Національному агентстві. Порядок організації та проведення конкурсу з формування Громадської ради при Національному агентстві визначається постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 р. № 86.

10 жовтня 2017 року в період з 9-00 до 21-00 години через офіційний веб-сайт Національного агентства (www.arma.gov.ua) буде проведено відкрите рейтингове інтернет-голосування з формування персонального складу Громадської ради. Участь в інтернет-голосуванні може взяти будь-який громадянин, який проживає на території України та проголосувати не більш як за дев’ять кандидатів. Обраними до Громадської ради за результатами інтернет-голосування вважаються дев’ять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

Новости по событию
Комментарии